• Anasayfa
  • Favorilere Ekle

ÜRETİMLERİMİZ

Sert Damla Etiket

Yüzey dokusu sert olan damla etiket türüdür. Poliüretan malzemeden olması sebebiyle herhangi bir şekilde çatlama veya sararma yapmaz. Bu özelliklerinden dolayı tercih edilen bir üründür. 

 

Yumuşak Damla Etket

Genel olarak kullanılan sertliktedir. Sektörün genelinde kullanılan spesifik özelliklere sahiptir. Poliüretan olmasından ötürü herhangi bir şekilde sararma ve çatlama yapmaz.

 

Tekstil Damla Etiket

Tekstil sektörü için özel olarak imal edilmektedir. Diğer damla malzemelerinde olduğu gibi poliüretan malzeme kullanılmaktadır. Sararma ve çatlama yapmaz. Alt malzemesi özel olarak üretilmektedir. Bu sebeple belirli bir sıcaklık ve presleme yöntemiyle kumaşa kaynamaktadır. Bu özelliğinden dolayı sadece tekstil malzemeleri üzerine tutunabilmektedir. 

 

 

Pvc Etiket

Pvc malzemenin üzerine uygulanan etiket türüdür. İster yapışkanlı ister yapışkansız olarak üretilebilir. mikron kalınlıkları müşterinin isteğine göre ayarlanabilir. İstenilen renklerde üretilir. Baskı tekniği olarak pvc malzemenin üzerine her türlü baskı yapılır.

 

Metal Etiket

Alüminyum malzemenin üzerine yapılan etiket türüdür. İstenilen kalınlıkta üretilebilir.

 

Serigrafi Baskı

Serigrafi baskı sağlamlık ve dayanıklılık açısından son derece kaliteli bir baskı türüdür. her türlü yüzeye uygulanabilir. Güneş ışınlarına olan dayanınıklılığı açısından tercih edilir.

 

Dijital Baskı

İleri teknoloji bir baskı sistemidir. İstenilen renkte üretim yapılabilmektedir. Mevcut makina parkurumuzdaki makina özelliklerinden dolayı dış etkenlere karşı dayanıklıdır. En üst düzey baskı kalitesine sahiptir.

 

Transfer baskı

Tekstil ürünleri üzerine yapılan baskı sistemidir. İstenilen polyester malzemeler üzerine çok renkli baskı yapabilme özelliğine sahiptir. Bu açıdan tercih edilmektedir.